Współpraca

Jeśli chcesz ze mną współpracować, co powinieneś wiedzieć:

 • Nie zamierzam reklamować produktów bez ich przetestowania. To tak, jakbym pisał artykuły o kraju, w którym absolutnie nigdy nie byłem. Najpierw chcę przetestować produkt, a potem zdecyduję, czy napiszę o nim na blogu.
 • Jestem otwarty na Twoje propozycje. Natomiast jeśli nie masz pomysłu na kampanię - ja mogę Ci to podpowiedzieć, bo lubię nieszablonowe, kreatywne pomysły i projekty.

 • Jeśli chciałbyś zamówić tekst sponsorowany - zawsze będzie to oznaczone. Kryptoreklamie mówię NIE!

 • Zastrzegam sobie prawo nieodpisania na wybrane maile.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz na zamiedzaidalej(at)gmail(dot)com. Aha, możesz pisać do mnie po imieniu - jestem Szymon.


4 komentarze:

 1. Hej! Trafiłam na Twojego bloga przypadkiem. Zainteresowała mnie część o Rumunii (gdzie sama byłam) i Rosji (gdzie chciałabym pojechać. W linku poniżej znajdują się zdjęcia z mojej wyprawy do Rumunii w sierpniu 2017. Jeśli masz czas, polecam je obejrzeć. https://goo.gl/photos/1cG2TcErZWgkFJeQ9

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo ładne zdjęcia! u Ciebie szczególnie Bukareszt mi się spodobał (zresztą akurat z niego mam średnie zdjęcia i jest ich dość mało). ten Wasz wyjazd chyba musiał być fajny :)

   Usuń
 2. Witam,
  Mam pytanie, jadę z rodziną nad morze czarne po drodze chcę zwiedzić kilka miejsc w Rumunii w tym szosę TRANSFOGARASKĄ lepiej jechać w tamtą stronę czy z powrotem (z której strony są lepsze widoki ?)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mnie bardziej podobał się przejazd TF z północy na południe (tzn. z Polski w stronę Morza Czarnego) - to zrobiło na mnie większe wrażenie

   Usuń