Zaglądam

Amused Observer
http://amusedobserver.com/

Ulubione rejony: Ameryka Łacińska i Afryka, ale od niedawna również podróże samochodem czyli Polska i Europa. Zainteresowania: kuchnia, języki, obserwacje społeczne i kultura.

Okiem Maleny
http://okiemmaleny.pl/

Czasem z przymrużeniem oka, czasem poważnie. Jej pierwszą miłością są Bałkany - mieszkała parę miesięcy w Czarnogórze, mówi po chorwacku; a drugą Azja Południowo - Wschodnia. Na blogu znajdziecie porady praktyczne, opisy odwiedzanych miejsc, historie z podróży i wiele zdjęć. Magda łączy pasję podróżowania z pracą na etacie. 

Daleko niedaleko
http://www.dalekoniedaleko.pl/

Blog wiecznej emigrantki, która co jakiś czas zmienia miejsce zamieszkania, a w wolnych chwilach także podróżuje, opisując na blogu odwiedzone miejsca, zwyczaje, życie codzienne w różnych krajach. Uwielbia naturę. Artykuły okrasza dużą dawką zdjęć.

Nie zawsze poprawne zapiski Dee
https://dee4di.com/

Blog włóczącej się po Wyspach Brytyjskich historyczki- marzycielki. Opisuję tez inne miejsca, bo nosi mnie po świecie i lubię odkrywać nowe lądy. Robię dużo zdjęć, więc na moim blogu jest co oglądać. od czasu do czasu wrzucam rozmyślania nad rzeczami, które mnie spotykają na co dzień.

Kori on the trail
http://korionthetrail.pl/

Blog kochającej podróże optymistki, starającej się pogodzić pasję z rodzinnym podróżowaniem. Znajdziesz nas na rowerze, w górach lub muzeum. Uwielbiam naturę, w szczególności ogrody.

Szukając Słońca
http://szukajacslonca.com/

Blog o poszukiwaniu słońca - w górach i na zadupiach. Samotnie,z plecakiem, budżetowo. Niekomercyjne Wyspy Kanaryjskie,dzika Grecja,ukochane Tatry. Dużo informacji praktycznych,jeszcze więcej subiektywnych wrażeń. 

Born Globals 
http://bornglobals.com/

Miejsce dla młodych osób dążących do ciągłego samorozwoju i poznawania świata, chcących dzielić się swoją energią i pozytywnie wpływać na otaczającą rzeczywistość. Blog o podróżach i możliwościach, jakie dają wolontariaty zagraniczne. 

Dziecko w Podróży
Interesujący portal o podróżowaniu z dziećmi, praktyczne porady. Naprawdę warto tam zajrzeć, autorzy piszą bardzo praktycznie! Oprócz tego pokazują, że podróżowanie z dzieckiem jest możliwe i naprawdę nie musi być nudne :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz