Mapy

Gdzie już byłem :)

Nie opisałem wszystkich miejsc, w których byłem (te znajdziecie na niższej mapie). Na górnej mapie natomiast są pokazane moje góry - czyli po których górach chodziłem.

 • zielona jest Korona Gór Polski,
 • żółte są górskie cele w Karpatach (inne, niż KGP i KE),
 • fioletowe są Sudety,
 • na niebiesko oznaczyłem różne inne górki na wyżynach,
 • bordowe są szczyty z Korony Europy.
Z kolei na drugiej mapie:

 • zielony symbolizuje miejsca odwiedzone przeze mnie w Europie,
 • żółty to miejsca w Azji.
2 komentarze:

 1. Imponujące mapy! Spory kawałek Europy już zwiedziłeś. Dużo tych zielonych punktów :) Polecam gorąco Hiszpanię i Holandię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję! :) w Hiszpanii miałem być w tym roku (na wycieczce szkolnej ;) ), ale niestety się nie udało... chociaż mam nadzieję, że w ciągu najbliższych kilku lat pojadę!

   Usuń

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com