7 kwietnia 2014

Trzydzieści kilometrów samotnie, czyli Szreniawa i kilka innych miejscowości.

Cześć wszystkim po dłuższej przerwie. Bardzo Was przepraszam, ale laptop nie działał ;-(. Wycieczkę zrobiłem w niedzielę - 30 marca. Wyjazd oczywiście samotny - zdjęć brak ;-/.

Oto mapa:


Jak widać, trasa liczy 27 km.

Wyjechałem spod Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu. Potem przez
ul. Wyzwolenia i prosto na V kolonię Łobzowa. Skręciłem w prawo do Jeżówki i potem jeszcze raz w prawo - przejechałem przez linię kolejową w Podlesicach. Pomiędzy Podlesicami a Szreniawą jest fantastyczny zjazd - polecam!

Zbliżał się już wieczór, ale postanowiłem pojechać jeszcze do Budzynia -  bo tak ;-). Przeciąłem DW783 (minęła mnie karetka jadąca na Szreniawę) i wjechałem do Trzebienic - najgorsza wioska w okolicy - 3 psy mało mnie nie pogryzły (właściciele domów zostawiali otwarte bramy, a psy biegały luzem ;-/) i do tego 2 ostre podjazdy. Za to, gdy już minąłem wieś Trzebienice, zjazd do Mostka - super! Warto ze względu na szybką jazdę (po drodze mija się skręt na Buk) ;-). W Mostku skręciłem na Budzyń i Porębę Górną - trasa bez większych emocji, nie zatrzymałem się pod Krzyżem Milenijnym (bo po co? Słońce już prawie zaszło). Teraz tylko już z górki (ul. Łukasińskiego) - koniec wycieczki na targowisku ;-). Przejechałem ten dystans w 2,3 h - średnia 11,7391 km/h - czyli OK.

S.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com