21 czerwca 2014

Objazd Kielecczyzny

Hej. Przepraszam Was, że tak długo nie pisałem, ale przygotowuję dalsze części z Włoch. Poza tym, wczoraj wróciłem z (niezbyt długiej) czerwcówki 2014 roku - objazdu Kielecczyzny rowerem. W ciągu 2 dni (19-20.06) pokonaliśmy
130 km (mapa).W zasadzie jest to pierwsza poważniejsza wyprawa rowerowa (średnio 65 km/dzień). Tanio i ciekawie - tak można pojechać!

Naszym głównym celem była Sielpia Wielka - miejscowość ok. 58 km od Kielc (normalnie jest to 38 km, ale pojechaliśmy wiejskimi, bocznymi drogami, toteż nadłożyliśmy nieco drogi; tym bardziej, że główną drogą jedzie się niedobrze ;-/).

Relację z Kielecczyzny przeczytacie już niebawem!

S.

Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com