29 czerwca 2014

Wyjazd do Petersburga, ruble i nowy aparat

Cześć. W tym wpisie kilka informacji i króciutka  relacja.
Pierwszą informacją jest wyjazd do Petersburga (za 5 godzin...). Relację przeczytacie, o to już spokojna głowa i nie trzeba się martwić ;-).
Drugą informacją jest mój nowy aparat marki Olympus! Dostałem go za dobre świadectwo - jest rzeczywiście DOBRY.

Relacja:
Wczoraj (28.06) byłem w Krakowie, kupić ruble i lity. Po zaparkowaniu na placu Biskupim, ruszyliśmy do
kantoru "Bis" (tuż obok) wymienić pieniądze. Nie warto - pochodziliśmy po starówce i co? Przy ul. Jagiellońskiej różnica 3 groszy na obu walutach. Jest to łącznie ok. 300 złotych - więc nie jest to "drobna różnica".

Piszę to ku przestrodze osobom wymieniającym waluty w Krakowie - im bardziej na Starówkę, tym taniej. Ehh... nacięliśmy się ;-/.

S.

PS. Nie jest to czarny PR dla kantoru, tylko informacja praktyczna ;-)
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com