9 lipca 2014

Plany na wakacje 2014

Dobrze, nie ma już co ukrywać moich planów na te wakacje:

Jutro (10.07) jadę na kolonię (do 17.07) - ten sam organizator, co w Wiciu :-(.

Teraz mój wyjazd zaczyna stawać się faktem, po Mazurach 2012 i Suwalszczyźnie 2013, przychodzi czas na największy
jak do tej pory wyjazd - czyli...

KRAJE BAŁTYCKIE 2014!!!

LUB...

DOOKOŁA WĘGIER 2014!!!


Kraje bałtyckie:
W podróż jedziemy w sierpniu, samochodem. Do przejechania jest ok. 2300 km (razem z Polską 3500) przez trzy państwa: Litwę, Łotwę i Estonię (we wszystkich tych krajach byłem). Planuję poświęcić około 10 dni na wyjazd, a i tak myślę, że to zbyt mało ;-).

Głównymi celami będą prawdopodobnie: w Estonii Park Narodowy Lahema, oraz wyspy na Bałtyku, na Łotwie Kurlandia i wioski centralnej części kraju, natomiast na Litwie Żmudź i okolice Uteny.

Dookoła Węgier:
Termin też mniej więcej ten sam. Trasa wynosi ok. 2900 km (wliczając Polskę) i prowadzi przez kilka państw - docierając też do Rumunii i Serbii (bez zahaczania o bałkańskie części tych państw). Najwięcej zamierzamy zobaczyć właśnie na Węgrzech, stąd nazwa. Planowana trasa prowadzi też czasami ok. 300 km od granicy węgierskiej. ;-)
Co do głównych celów - jeszcze nieustalone.

Dobrze, ale teraz nie ma co się rozpisywać o tym. Pożyjemy - zobaczymy, bo na razie są to projekty! ;-)

S.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com