10 sierpnia 2014

Wyjazd na Węgry. Fanpage.

Dzisiaj założyłem fanpage tego bloga na Facebooku. Tutaj jest strona (na razie skromna), ale cóż.
Już jutro wyjeżdżam na Węgry, więc nie będzie mnie do 21.08. (brak internetu na wyjeździe). Postanowiłem nieco zmienić te plany, więc podam je skrótowo:

Trasy jest nieco mniej, musiałem ją nieco zmodyfikować w serbskim odcinku (dużo powodzi).
Co do głównych celów, raczej nie wiem, bo to już wyjdzie "w praniu". W tamtym wpisie podałem jedynie przybliżoną trasę - raczej zrezygnujemy z Bośni i Hercegowiny, Austrii oraz Słowenii. Zresztą jest to objazd Węgier, więc więcej czasu spędzimy u bratanków, jak mówi stare powiedzenie: Lengyel magyar – két jó barát együtt harcol s issza borát.

Relacja po powrocie! ;-)
S.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com