26 maja 2014

Polska wiosna 2014 w moim obiektywie

Hej! Chciałbym Wam dzisiaj pokazać całą wiosnę 2014 (choć ta już raczej przemija :-)) w moim obiektywie (będą to głównie zdjęcia kwiatków). Wszystkie fotografie zrobiłem w Polsce (dokładniej w południowej części) ;-).

Żeby już nie ględzić, pokażę Wam parę zdjęć:

Krokusy (chyba) w Gidlach ;-).


 Żółte pole... ;-)

Krokus (na osiedlu).


Tegoroczna wiosna w ogóle nadeszła wcześnie (pierwszy kwiatek widziałem 8 marca). Dla porównania: w zeszłym roku, w kwietniu padał śnieg ;-/.

Dobra, a teraz coś super (nawet nie wiem, jak zrobiłem te zdjęcia):Ładna ta wiosna, prawda? :-)
I wcale nie trzeba się tłuc Bóg wie gdzie, żeby zobaczyć fajne rzeczy (ale to, co zagraniczne, też mile wspominam ;-D)

S.

PS. Co do podróży zagranicznych, niezorganizowane wspominam lepiej, niż te zaplanowane (może wybiorę się na jakąś niezorganizowaną zagraniczną w tym roku? ;-)).
Polecam lekturę tego wpisu na kolemsietoczy.pl (dla osób marzących o wyprawie, a wahających się). Ale na niezorganizowane ZAWSZE warto jechać (są pewne wyjątki, np. Korea Płn., która jest TYLKO dla zorganizowanych turystów).
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com