29 grudnia 2014

Ukraine Sylwester Trip 2014/15

Jeszcze w listopadzie myślałem nad tym - gdzie wybrać się na sylwestra? Pojawiały się różne pomysły, jak Mołdawia (ale plan niestety, a może "stety" się zmienił) - aż w końcu wybór padł na ostatniego sąsiada Polski, którego jeszcze nie widziałem; czyli na Ukrainę. No, a jak wiadomo, lubię przełamywać stereotypy, decyzja zapadła - Ukraina :)
Podróż zyskała miano Ukraine Sylwester Trip 2014/15 (UST). ;)
Jaki mamy plan?
Startujemy już jutro, 30 grudnia rano. W pierwszym dniu chcemy dotrzeć do Lwowa, gdzie pewnie pokręcimy się nieco po mieście, myślę, że zwiedzimy to, co znane (i to, co mniej znane :D). Generalnie rzecz biorąc, w czasie całego wyjazdu chcemy pokręcić się trochę po zachodniej Ukrainie (na tyle, na ile jest to możliwe), ale nie robimy żadnych dokładnych planów ;)

W każdym razie, w nowy, 2015 rok wejdziemy na ziemiach ukraińskich - nie może się nie udać! Zasadniczo nie wiemy, gdzie spędzimy 31 grudnia - może we Lwowie, a może w Iwano-Frankowsku czy Tarnopolu? :) (Po prostu nie mamy planu na ten dzień)

Niestety, najprawdopodobniej już 2 stycznia wyruszymy w drogę do Polski - o wszystkim będziemy informowali Was na bieżąco ;)

W zasadzie tyle tytułem wstępu, o reszcie będziemy informowali na bieżąco, trzymajcie za nas (tzn. za mnie i mojego Tatę) kciuki! :)

S.

PS. Nowe zdjęcie zostało wstawione, ponieważ tamto "stare" i tak miałem zamiar usunąć, więc miało ono jedynie tymczasowy charakter.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com