4 lutego 2015

Konkurs na Blog Roku!
Uwaga, uwaga! Ruszył konkurs na Bloga Roku 2014 - mój blog bierze udział w kategorii "Blogi nastolatków"!

Jeśli lubicie sobie czasem pooglądać zdjęcia, poczytać o podróżach i mi wynagrodzić prowadzenie bloga - teraz możecie to zrobić :)

Mam nadzieję, że mnie wesprzecie - do następnego etapu przejdzie 10 blogów, które zbiorą najwięcej SMS-ów i szczerze powiedziawszy, nie jest to mała liczba! W zeszłych latach trzeba było zebrać podobno 150+ głosów, żeby liczyć się w stawce (im więcej, tym lepiej!). Głosowanie trwa tylko do 10 lutego - całość dochodów z SMS-ów zostanie przekazana Fundacji Dzieci Niczyje. (więcej informacji na stronie Bloga Roku)

Wysyłajcie SMS-y o treści: D11192 (słownie: D, jeden, jeden, jeden, dziewięć, dwa) na numer 7122 - tylko jeden SMS z jednego numeru telefonu!

Liczę na Was, udostępniajcie, polecajcie, namawiajcie... i po zagłosowaniu napiszcie komentarz na dole, bo chciałbym Wam jeszcze raz podziękować :)

Pozdrawiam Was wszystkich,
Szymon.
Share:

2 komentarze:

  1. Zagłosowałam i poleciłam - mam nadzieję, że co najmniej w pierwszej dziesiątce się znajdziesz. Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com