2 lutego 2014

LPP S.A. Kraków

Cześć. Wczoraj, oprócz MOCAK - u, odwiedziłem LPP S.A. w Krakowie (warsztaty Uniwersytetu Dzieci), a dokładniej wzorcownię House. Nie będę Wam o nim opowiadać pod względem historycznym etc. Powiem tylko, że ta firma produkuje znane marki (np. CroppTown, House, czy Mohito). Nie opowiem więcej o samej spółce akcyjnej, bo zanudziłbym Was ;-). A jeśli ktoś chce się "ponudzić", zapraszam na Wikipedię ;-D.

Wzorcownia urządzona jest
bardzo nowocześnie; szklane ścianki działowe, szklane drzwi. Dobrze, że podłoga przynajmniej normalna ;-D. Należało zrobić ciuchy dla manekinów (z dostępnych materiałów - czyli różnych części ciuchów i papieru; praca była w grupach). Niestety zdjęcia nie mam ;-(.

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w restauracji Manu Faktura przy ul. Przewóz 40a (tak, pisownia oddzielna; tak ktoś to nazwał ;-/), gdzie zjedliśmy obiad; przy okazji zauważyliśmy sufit postindustrialny (beton oszalowany deskami, ale nie wyglądało to fajnie). Na szczęście jedzenie było świetne (polecam pierś kaczki za 37 zł).

Jedyny minus, to tak jak wyżej pisałem, brak zdjęcia :-/.

S.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com