8 lutego 2014

Słowacja 2014 - cała wycieczka

Cześć. Dzisiaj wróciłem ze Słowacji. Chciałbym Wam krótko przedstawić kalendarium wycieczki (5 - 8 lutego 2014).

Środa 5 II

W tym dniu nie działo się zbyt wiele. Wyjechaliśmy z okolic Krakowa do Rużomberoka. Zakwaterowanie w miejscowości Liskova, a później wyjazd na imprezę do hotelu Fatrapark.

Czwartek 6 II

Rano wyjechaliśmy z Liskovej
do Hrabova (dokładniej na górę Malino Brdo). Zjeżdżaliśmy cały dzień (nartostradą; POLECAM!!!). Pogoda jeszcze dobra.

Piątek 7 II

O 10 wyjazd do Donovaly. Jeździliśmy od 11.30 do 15.30; najfajniej było na Novej Holy ("duża" góra). Trasa była dosyć ostra, a na dodatek pogoda się popsuła i zrobiła się mgła (wręcz mlecznobiała). Mimo to, było świetnie ;-).

Sobota 8 II (dzisiaj)

Odjechaliśmy z Liskovej - na południe (Bańska Bystrzyca). Poszliśmy na bańską starówkę, a potem ogień na tłoki i do domu!!! Byliśmy na miejscu około 18.

To było takie krótkie kalendarium. W następnych notkach dowiecie się więcej. ;-)

S.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com