28 lutego 2014

Kręgielnia w Miechowie

Hej. Dzisiaj po południu wybrałem się do kręgielni w Miechowie. Mieści się ona
w dużej, podziemnej hali; jest częścią CKiS Miechów. Bilet godzinny kosztuje (w piątek po południu) 29 zł. Oto zdjęcia (z ckis.miechow.eu)

Niestety, przegrałem wszystkie 4 rundy z tatą. Było kilka strike'ów, spare'ów, ale w ogóle nie było Fouli (rzut nieważny). Mimo wszystko ten wyjazd był świetny! Bowling to super sport!

S.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com