1 marca 2014

Ulica Sławkowska i nie tylko

Hej. Dzisiaj byłem w Krakowie - na zajęciach z UD, ale wstąpiliśmy też na obiad na ulicę Sławkowską do Domowych Przysmaków (wg mnie półtorej porcji pieczonych pierogów ruskich było super). W drodze do domu widzieliśmy też
dom Stanisława Wyspiańskiego (ul. Krowoderska). Zapraszam, abyście obejrzeli te 9 zdjęć:

Wnętrze pierogarni na Sławkowskiej ;-)

"Nasz" stolik (zdjęcie rozmazane; zawsze go zajmujemy ;-D)

Neoklasycystyczna kamienica

Ciekawie zwieńczony dach Księgarni Pod Globusem - fajny! ;-)

Perspektywa ul. Sławkowskiej.

Róg Basztowej ze Sławkowską.

Fronton bramy przy kościele Franciszka Salezego.

Piękne drzwi domu Stanisława Wyspiańskiego (ul. Krowoderska)

I na koniec: pączki liści na drzewie (w tle nieostre niebo i gałęzie).

S.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com