25 maja 2015

Anglia - maj/czerwiec 2015.

Jeszcze nie skończyłem pisać o rumuńsko - mołdawskiej kwietniówce (i pewnie będę jeszcze te wpisy popełniać przez czas jakiś), a tu już za kilka dni mam kolejny wyjazd... tym razem w zupełnie inną stronę świata - po raz pierwszy będę na serio w Europie Zachodniej... dokładniej w Anglii ;)Co prawda ten mój wyjazd to nie jest wyprawa, tylko zwykła, 7-dniowa wycieczka szkolna z naciskiem na angielski (nie wiem, jak się dogadam), ale będzie trochę zwiedzania... no i wreszcie po raz pierwszy w życiu polecę tanimi liniami (lecimy Ryanairem). Najśmieszniejsze, że mimo to normalna wycieczka szkolna, to mam reisefieber od 2 tygodni - moja logika...

Będę starał się informować Was na bieżąco na FB, co i jak (tradycyjnie postaram się raz dziennie to zrobić, w miarę WiFi). Wylatuję z Balic już w środę rano...

Dobra, koniec gadania - standardowej relacji z tego wyjazdu nie napiszę (czyli przyrzeczenia sprzed paru miesięcy dotrzymuję). Będzie za to ocena Ryanaira, miejsc, które zwiedzimy, może jakieś fotostory - ale tradycyjnej relacji nie będzie. (A i tak "wejdę" na temat Anglii dopiero po wpisach z kwietniówki)

See you later!

S.
Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com