23 lutego 2016

Pomóżcie potrzebującym i wesprzyjcie "Za miedzą i dalej"!

Lubicie czasami poczytać o podróżach? Obejrzeć kilka fotek? Przeczytać fajny tekst? Jeśli znaleźliście chociaż jedną z tych trzech rzeczy na "Za miedzą i dalej", to teraz poślijcie dobrą energię potrzebującym dzieciom i autorowi tych słów :)
Biorę udział w konkursie na Blog Roku i na Tekst Roku. Mam nadzieję, że mi pomożecie! Do następnego etapu przejdzie 10 blogów, które dostaną największą ilość SMS-owych głosów, w ubiegłym roku trzeba było ich mieć ponad 300, żeby w ogóle się liczyć! SMS-ować można tylko do 1 marca, do godziny 12.00, a cały dochód z SMS-ów zostanie przeznaczony dla podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja, walczących z nowotworami, chorobami genetycznymi i wadami wrodzonymi. (więcej informacji tutaj)

Wysyłajcie SMS o treści: C11192 (słownie: C, jeden, jeden, jeden, dziewięć, dwa) na numer 7124 [koszt 1,23 zł z VAT],

i, jeśli chcecie pomóc podwójnie,

wyślijcie również SMS o treści T11196 (słownie: T, jeden, jeden, jeden, dziewięć, sześć) na numer 7124 [koszt 1,23 zł z VAT].

(uwaga! Nie można wysyłać takich samych SMS-ów dwa razy!)

Naprawdę, liczę na Was! Udostępniajcie, polecajcie, lajkujcie... dzięki temu więcej osób dowie się o tej akcji i choć w małym stopniu przyczynimy się do tego, żeby świat stał się lepszy! Korzyść jest trójstronna - będziecie mieli dobry uczynek, ja przybliżę się do następnego etapu, a dzieci dostaną to, czego potrzebują! Tak niewiele trzeba, by zaświeciło słońce! :)

Pozdrowienia!
Szymon

Share:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których Google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres IP i nazwa użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane Google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować. (więcej informacji w polityce prywatności)

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Szymon. Cieszę się, że się tu znalazłeś - nie pożałujesz! Znajdziesz tu relacje z moich podróży, praktyczne wskazówki i porady, fotografię podróżniczą i osobiste przemyślenia. Czytaj, oglądaj, inspiruj się i... ruszaj w świat! A jeśli chcesz mnie o coś zapytać, to zwyczajnie napisz do mnie w komentarzu, na Facebooku czy mailem. (więcej o mnie tutaj)

Wesprzyj mnie lajkiem! :)

Moje artykuły

© Szymon Król / Za miedzą i dalej 2021. Wszystkie prawa zastrzeżone/All rights reserved. Obsługiwane przez usługę Blogger.

Blog Archive

BTemplates.com