wtorek, 23 lutego 2016

Pomóżcie potrzebującym i wesprzyjcie "Za miedzą i dalej"!

Lubicie czasami poczytać o podróżach? Obejrzeć kilka fotek? Przeczytać fajny tekst? Jeśli znaleźliście chociaż jedną z tych trzech rzeczy na "Za miedzą i dalej", to teraz poślijcie dobrą energię potrzebującym dzieciom i autorowi tych słów :)
Biorę udział w konkursie na Blog Roku i na Tekst Roku. Mam nadzieję, że mi pomożecie! Do następnego etapu przejdzie 10 blogów, które dostaną największą ilość SMS-owych głosów, w ubiegłym roku trzeba było ich mieć ponad 300, żeby w ogóle się liczyć! SMS-ować można tylko do 1 marca, do godziny 12.00, a cały dochód z SMS-ów zostanie przeznaczony dla podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja, walczących z nowotworami, chorobami genetycznymi i wadami wrodzonymi. (więcej informacji tutaj)

Wysyłajcie SMS o treści: C11192 (słownie: C, jeden, jeden, jeden, dziewięć, dwa) na numer 7124 [koszt 1,23 zł z VAT],

i, jeśli chcecie pomóc podwójnie,

wyślijcie również SMS o treści T11196 (słownie: T, jeden, jeden, jeden, dziewięć, sześć) na numer 7124 [koszt 1,23 zł z VAT].

(uwaga! Nie można wysyłać takich samych SMS-ów dwa razy!)

Naprawdę, liczę na Was! Udostępniajcie, polecajcie, lajkujcie... dzięki temu więcej osób dowie się o tej akcji i choć w małym stopniu przyczynimy się do tego, żeby świat stał się lepszy! Korzyść jest trójstronna - będziecie mieli dobry uczynek, ja przybliżę się do następnego etapu, a dzieci dostaną to, czego potrzebują! Tak niewiele trzeba, by zaświeciło słońce! :)

Pozdrowienia!
Szymon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz