poniedziałek, 1 lutego 2016

2. rok bloga!

Dzisiaj "Za miedzą i dalej" kończy dwa lata. Chociaż w blogosferze wcale nie jest to jakoś bardzo długi okres, ja zdążyłem się od tego czasu znacznie zmienić, a wraz ze mną sposób mojego pisania i podróżowania.Od poprzedniej rocznicy założenia (chcecie poczytać? Pośmiejcie się!) cały blog znacząco się zmienił. Przede wszystkim dostał nowy wygląd, chociaż chciałbym jeszcze go poprawić. Poza tym zacząłem publikować więcej artykułów praktycznych - oprócz porad dotyczących Ukrainy, niesłabnącą popularnością cieszą się rumuńskie informacje praktyczne i recenzja Ryanaira.

W czasie drugiego roku prowadzenia bloga, wybrałem się na 2 dłuższe wyjazdy (na wiosnę Rumunia i Mołdawia, a w lipcu "Przez nieznaną, bałkańską naturę 2015") i na kilka mniejszych, np. na Ukrainę na sylwestra.Oprócz tego, znacznie zwiększyłem ilość działów bloga. Co prawda w niektórych z nich jeszcze nie ma artykułów, ale będą. Stay tuned! :)

No a jakie plany mam na kolejny rok blogowania? Rzecz jasna będę dalej pisać o podróżowaniu i zamierzam się rozwijać: zarówno blogowo, podróżniczo, jak i osobiście (być może w tym roku pojawią się artykuły spoza Europy!). Mam także kilka projektów, które możecie śledzić tutaj (oczywiście jestem otwarty również na Wasze propozycje!)

Dzisiaj zaczynam trzeci rok prowadzenia bloga, czy też portalu. Mam w sobie pozytywną energię, pomysły i siłę do działania. Tak naprawdę to ja, i tylko ja, decyduję, w którą stronę pójdzie ten portal i ja sam.

Może zainteresować Cię też:

Jeśli chcesz dowiadywać się o tym, co u mnie i o moich podróżach na bieżąco, dołącz do grona czytelników na FB (https://www.facebook.com/zamiedzaidalej).

S.

8 komentarzy: